Dit zijn wij

TOP Groep is een zorgverlener gespecialiseerd in het uitvoeren van diverse trainingen en begeleidingstrajecten voor jongeren en volwassenen. Daarnaast verzorgen wij opleidingen en cursussen aan (jeugd)zorgprofessionals. Wij werken in opdracht van gemeenten,  Justitie en zorg- en onderwijsinstellingen. In 2004 is TOP Groep opgericht met de gedachte dat zorg voor kinderen, jongeren en volwassenen in Nederland anders kan. Niet uitgaan van beperkingen, maar handelen vanuit mogelijkheden. Vanuit ons hoofdkantoor in Zevenaar werken we met een groep van 100 specialisten die met veel plezier en passie jaarlijks zo’n 500 cliënten trainen en begeleiden.

Maak kennis

Bertyl Wissenburg

Directie

Email: b.wissenburg@topgroep.nu

Tel: 06-16294646

Daniel Florissen

Media en Communicatie

Email: d.florissen@topgroep.nu

Tel: 06-51959667

Yusuf Rath

TOYL Coach/Ambulant Begeleider/Projectondersteuner GWP

Email: y.rath@topgroep.nu

Tel: 06-40567114

Vanja Ivanišević

Directie

Email: v.ivanisevic@topgroep.nu

Tel: 06-41404756

Marianne van Diepenbeek

Administratie

Email: m.van.diepenbeek@topgroep.nu

Tel: 06-82564890

Yassine Yahia

TOYL Coach/Leerstraf Trainer/Projectondersteuner GWP

Email: y.yahia@topgroep.nu

Tel: 06-22181399

Marcia Lever

Ontwikkelaar HouVast

Email: m.lever@topgroep.nu

Tel: 06-43751311

Robin Woestenenk

Directie

Email: r.woestenenk@topgroep.nu

Tel: 06-12-605416

Lynn Krooshof

Administratie/Tools4u Trainer/TOYL Coördinatie

Email: l.krooshof@topgroep.nu

Tel: 06-82361821

Kevin van Hal

Financiële Administratie

Email: k.van.hal@topgroep.nu

Tel: 06-22101207

Marion Hendriks

Administratie

Email: m.hendriks@topgroep.nu